تاریخ : سه شنبه، ۲۳ دی ۱۳۹۳
: 323,026 بازدید
نوشته : مدیر سایت

راهنمای سامانه اطلاعات حقوق می باشد و صفحه ابتدایی آن، صفحه http://salary.tax.gov.ir ، ادرس وب سایت سامانه می باشد. ورود به سامانه ، مستلزم داشتن نام کاربری و کلمه عبور کد اقتصادی )Login( ورود جدید می باشد. در صورت عدم در اختیار داشتن این اطلاعات، باید در سامانه کد اقتصادی جدید ثبت نام نمایید.

 

به منظور تسهیل در دریافت اطلاعات مالیات بر درآمد حقوق و جلب رضایت مؤدیان محترم مالیاتی و کاهش هزینه ها و صرفه جویی در زمان، سازمان امور مالیاتی اقدام به طراحی و پیاده سازی سیستم مکانیزه مالیات بر درآمد حقوق نموده است.

 

در این سیستم اطلاعات پرداخت کنندگان و دریافت کنندگان حقوق و میزان حقوق و مزایای پرداختی و مالیات مترتب بر آن به شکل فایل الکترونیکی از مؤدی دریافت و در پایگاه اطلاعاتی سازمان امور مالیاتی ذخیره می گردد. به همین منظور مؤدی می تواند با ورود اطلاعات در نرم افزاری که توسط سازمان امور مالیاتی ارایه می شود فایل الکترونیکی مورد نظر را تولید و به واحد امور مالیاتی ارایه نماید و یا با استفاده از سیستم های نرم افزاری موجود خود، اقدام به تهیه فایل الکترونیکی با قالب مورد نظر سازمان نماید.

توضیحات :

۱٫ به اطلاع مودیان محترم می رساند این نرم افزار صرفا جهت ایجاد اطلاعات الکترونیکی لیست حقوق می باشد و بعنوان سیستم حقوق و دستمزد قابل استفاده نیست.

۲٫ شرکتهایی که فایلهای مورد نظر را توسط نرم افزار اختصاصی خود تولید می نمایند(طبق فرمت مورد تائید سازمان در دفترچه راهنمای تهیه فایل الکترونیکی)، از این نرم افزار جهت کنترل صحت اطلاعات و چاپ خلاصه لیست استفاده نمایند. تا در صورت وجود خطا قیل از مراجعه به واحد مالیاتی مربوطه ار آن مطلع گردند.

.

ورود به سامانه جدید تسلیم لیست حقوق کارکنان

 

و به منظور اجرای این پروژه نرم افزار مربوطه و دفترچه راهنمای تهیه فایل الکترونیکی را از لینک های زیر دانلود نمائید :

لیست مالیات حقوق

راهنمای استفاده از سامانه را از اینجا دریافت نمایید.

راهنمای تهیه لیست حقوق و خلاصه لیست حقوق را از اینجا دریافت نمایید.

جهت نمایش گزارش ها، برنامه فلش را از اینجا دریافت نمایید.

لیست مالیات حقوق

شماره تماس مرکز پشتیبانی سامانه مالیات بر درآمد حقوق ۳۵۰۸۷

لیست مالیات حقوق

برچسب ها : ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

نظرات
محل تبلیغات شما
اینجا محل تبلیغات متنی شماست. لطفا کلیک کنید
محل تبلیغات شما
اینجا محل تبلیغات متنی شماست. لطفا کلیک کنید
محل تبلیغات شما
اینجا محل تبلیغات متنی شماست. لطفا کلیک کنید
محل تبلیغات شما
اینجا محل تبلیغات متنی شماست. لطفا کلیک کنید